категорії: блоґ-запис

Допоможи К.Черкаському вибороти перемогу у конкурсі від "ПЕПСІ"

теґи: Кока Черкаський, Пепсі, Світлана Лобода, конкурс

На офіційному сайті "Пепсі" триває конкурс "Освіжи пісню Світлани Лободи". Ідея Коки Черкаського увійшла до   50-ки найкращих ідей, і тепер  потребує допомоги, щоб просунутися вгору.

 

Проголосуй за ідею Коки Черкаського!

 

Як це зробити?

Слід зайти за цим посиланням  і зареєструватися на сайті "Пепсі.Уа". Реєстрація потребує підтвердження  через Ваш вказаний е-мейл, інакше  ви не зможете проголосувати.  А далі   слід  перейти за посиланням до ідеї Коки Черкаського і проголосувати.

 

Про суть ідеї  можна прочитати на вказаному сайті. Для особливо нетерплячих наводимо її нижче:

 

 • що за ідея?

  Зняти відеокліп на трек "Нафіг" у стилі італійської кінокомедії "Синьор Робінзон". У головних ролях: Робі -я (Кока Черкаський), П'ятниця – Світлана Лобода (я не є нескромним, просто чудово підходжу за комплекцією). Тільки трошки треба переробити сюжет :) (я вже знаю, як) . Зміст оригіналу фільму, хто не бачив, можна прочитати у Вікі:

 • як працює?

  Інтрига відеокліпу буде полягати у тому, що Робі не хоче повертатися з острова на корабель до Магди, і Магда вирішує заманити його пляшкою "Пепсі -Коли". І Робі просто не може встояти перед такою спокусою!

 • що надихнуло?

  Я собі як уявив, як ми на острові намагаємося зробити з П'ятницею "тінь-тінь".... :)

 • чому переможе?

  Канва фільму непогано підходить до тексту пісні "нафіг" :) Сам фільм був дуже популярним наприкінці 1970-х років, якраз, коли в СССР з"явилася "пепсі-кола" :)

А  тепер повернися  і проголосуй!!